«Без броні 3.0» полегшить пошук пропозицій для самореалізації та підтримки ветеранів АТО

Громадська організація «Студена» перезапускає ресурс «Без Броні». Це — єдина всеукраїнська база сервісів для ветеранів АТО/ООС, що була створена у 2015 році. Наразі на оновленому сайті представлено 945 ініціатив, які надають безоплатну допомогу ветеранам АТО. Всі можливості стали ще доступнішими, а скористатися ними можна ще зручніше.

«Враховуючи 4-річний досвід роботи бази, ми зробили ресурс більш доступним та легким у користуванні. Базуючись на коментарях та зауваженнях самих користувачів, виправили всі баги, зробили його більш зручним та орієнтованим на відвідувачів. Але головне, ми змістили акцент на підбірку можливостей та пропозицій для ветеранів, щоб люди з кожної конкретної області були в курсі, що відбувається у них в регіоні. Ми додали розділ про перші кроки після повернення, сторінку можливостей та інтерв’ю, організації, новини і можливості. Для нас головне — не залишати воїнів сам на сам з проблемами після демобілізації. Необхідно вказати їм на кількість можливостей, які вони можуть успішно реалізувати і, як результат, – вдало реінтегруватися», — коментує Анастасія Мельниченко, засновниця ГО «Студена».

«Без броні» — всеукраїнський проект, метою якого є створення сприятливих умов для успішної соціалізації та адаптації ветеранів, їхнього повернення до мирного життя, а також підтримка шляхом поширення інформації про успішні приклади самореалізації і результати досягнень після повернення з АТО. Щоб отримувати актуальну інформацію щодо ветеранських ініціатив та інші новини проекту, підписуйтесь на телеграм-канал «Без Броні».