На Полтавщині відбулася третя Камуфляжна осінь!

1-2 вересня 2018 року, на творчому хуторі Хрулі-на-Сулі (Полтавська область) відбулася Камуфляжна осінь – табір-фестиваль для ветеранів, добровольців і волонтерів.
Цього року формат відпочинку був “дачний”, з купанням в річці на катамаранах і човнах, ловлею риби (і варінням юшки!), купанням та пляжним волейболом. Увечері слухали концерт і смажили зефірки біля багаття.
Окрім розважальної, була ще й навчальна програма: майстер-класи з розвитку творчої сміливості і виходу за рамки у творчості, зрозпису футболок, ткацтва, малювання коміксів задля подолання конфліктих ситуацій, лекції з підприємництва, з нешаблонного мислення та майстер-клас з письменницької майстерності.
Учасників на табір добирали за відкритим оголошенням, участь у таборі була безкоштовна.
Усі лектори та викладачі майстер-класів, а також координатори заходу працювали на Камуфляжній осені як волонтери. У такому форматі табір-фест проходить з 2015 року.
Захід “Камуфляжна осінь” було проведено за благодійні кошти, пожертвувані “Студені” з цільовим призначенням “для ветеранів АТО”. Камуфляжна осінь покликана стати подією, яка допоможе захисникам України перемкнутися і відпочити.