Онлайн-курс для вчителів початкових класів “Недискримінаційний підхід в навчанні”

Для проходження курсу, будь ласка, перейдіть за посиланням!

У 2017 році ГО “Студена”, у співпраці з платформою EdEra та за підтримки  Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, розробляє та впроваджує онлайн-курс для вчителів початкової школи “Недискримінаційний підхід у навчанні.
Проект спрямовано на підвищення обізнаності осіб, задіяних в системі загальної середньої освіти, щодо засад гендерної чутливості і недискримінаційного підходу до навчального процесу.

Окрему увагу у курсі буде приділено виявленню та протидії цькуванню в школі.

 

Отримані внаслідок прослуховування курсу компетенції: Внаслідок проходження курсу вчителі отримають розуміння того, що таке базові чи природні права людини, в чому полягає суть недискримінаційного підходу та толерантності при викладанні, чим відрізняється поняття «гендер» від поняття «стать» та чому розрізнення цих понять важливе, які обмеження на особистість накладають гендерні стереотипи та які здібності і вміння учнів та учениць залишаються непоміченими внаслідок виховання та навчання в рамках жорстко гендерованого підходу.

Навички, які отримають вчителі – вміння розрізняти свої гендерні стереотипи, обходити їх та спілкуватися з учнями та ученицями напряму, не використовуючи гендерні фільтри, бачити свої очікування від учнів та учениць залежно від їх статі і те, як це впливає на комунікацію з учнями; вміння накладати знання про гендерні ролі на підхід до подачі інформації та формувати навчальний процес згідно гендерно чутливого підходу, будувати комунікацію з учнями та ученицями так, щоб всі суб’єкти такої комунікації зазнавали меншого впливу гендерних очікувань на себе.

Повний курс буде поступово відкриватися з 7 липня. Тим часом, запрошуємо вас пройти модуль Протидія цькуванню, який вже доступний на сайті. Для цього заповніть, будь ласка, гугл-форму, та отримайте посилання на матеріали.