Річний звіт ГО “Студена” за 2017 рік

Річний звіт за проекти, втілені ГО «Студена» у 2017 році

Назва проектуДіяльність у рамках проектуЗатрачені кошти
1Клуб «За ветеранів до влади»Підвищення професійної кваліфікації ветеранів-держслужбовців: комунікації (5 лекцій), англійська мова (30

лекцій рівня pre-intermediate), антикорупційне законодавство (7 лекцій), державне управління (9 лекцій). Висвітлення роботи

ветеранів державних-службовців у ЗМІ. Збереження та розвиток ветеранської спільноти держслужбовців.

7 700 USD За підримки МФ “Відродження”.
2Арт-резиденція для дітей, що посраждали від конфлікту на сході “Нова генерація”Проведення терапевтично-культурних заходів: майстер-класів, психологічних тренінгів, тематичних лекцій та індивідуальних арт-проектів дітей. Розробка спільної терапевтичної програми, спрямованої на психосоціальну адаптацію підлітків постраждалих від конфлікту на Сході, запрошеними мистецькими кураторами та психологами. Виставка та презентація робіт учасників в с. Хрулі, в галереї “Білий світ” м. Києва та в поселенні Петрівка Станично-Луганського району.24 995 USD За підтримки Посольства США.
3“Ефективне місто”Проект здійснюється рухом “Сильні громади” ГО “Центр UA” спільно з ГО “Студена”. Ідея проекту “Ефективне місто” полягає в тому, щоб вивчити успішний досвід вирішення проблем у одних містах та масштабувати досвід у ті міста, де ці проблеми все ще актуальні.

Метою проекту є розвиток практик самоорганізації та взаємодії громадян на базі клубів “Ефективне місто” через актуалізацію важливої міської проблеми та створення алгоритму її вирішення. У проекті брало 16 міст з 4 областей України.

За підтримки UCBI – Української ініціативи зміцнення громадської довіри.
Проект втілювався в партнерстві з ГО “Центр UA”, кошти заходили на рахунок партнерської організації