Річний звіт за проекти втілені ГО «Студена» у 2016 році

За звітний період ГО «Студена» реалізувала такі проекти:

1) «Без броні: єдина база перевірених ініціатив допомоги ветеранам АТО» рік перший та «Без броні: єдина база перевірених ініціатив допомоги ветеранам АТО» рік другий. За фінансової підтримки UCBI.

У рамках проекту аналітиками було опрацьовано (обдзвонено та опитано 1600 ініціатив по всій Україні), з них 917 було додано на сайт як надійні і чинні. Також, було перевірено організаційну спроможність 300 ініціатив і виведено найкращу ініціативу в Україні за версією «Без броні»..

В ході проекту було створено 120 інфографік та проведено конкурс історій успішної адаптації ветеранів АТО «Шлях до себе».

2) Втілено проект психосоціальної підтримки ветеранів АТО з елементами адреналінотерапії «Яскрава година». За фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Регулярними послугами програми скористалося 230 ветеранів із м. Києва. У рамках проекту було організовано сплави, спортивну риболовлю, заняття крос-фітом та кік-боксингом.

3) Збудовано та запущено Центр психосоціальної підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч» у м. Краматорську. За фінансової підтримки Міжнародного медичного корпусу.

Центр працює у таких напрямок: сімейний напрямок, в т.ч. підтримка дітям, громадський активізм, спортивний напрямок, психологічний напрямок, юридичний напрямок.

Всього за рік роботи центру (відкрито у квітні 2016 року) було надано 5505 послуг.

 

4) Проведено табір-фестиваль для ветеранів АТО «Камуфляж на осінь». За підтримки Лохвицької РДА та пожертв приватних осіб.

Було надано фахові психологічні та юридичні послуги 18-ти особам. У рамках фестивалю відбувся рок-концерт, лекції від ветеранів-підприємців, ветеранів-юристів та психологів. Пройшли акустичні концерти українських виконавців, змагання зі стрільби з лука та метання ножів.

 

5) Втілено перший етап проекту Школа держслужбовців «За ветеранів до влади», в рамках якої якісну освіту здобуло 80 ветеранів АТО.  За фінансової підтримки UCBI.

 

6) Запущено культурно-мистецький хутір «Хрулі-на-Сулі», в рамках якого відбувся табір-фест «Камуфляжна осінь», школа колядок, школа щедрівок та фестиваль Маланки, школа писанкарства.

 

7) Розвиток громадянської активності та політичної свідомості ветеранів ATO в м. Краматорську. Фінансування Посольство США. Школа громадського активізму відбувається у вигляді щотижневих лекцій для ветеранів.

Фінансовий звіт за грантові проекти втілені ГО «Студена» у 2016 році:

Кількість грантових проектів: 6

1. Назва проекту: «Без броні»: програма подолання стигматизації чоловіків через звернення по психологічну і психотерапевтичну допомогу, а також створення єдиної бази якісних перевірених проектів, які:

* працюють із постравматичним стресовим розладом,

* пропонують курси професійної перекваліфікації

* втілюють програми соціальної адаптації для ветеранів АТО.

Сума: 1 117 266,00 грн.

 

 

  1. Назва проекту: «Центр соціальної підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

Сума: 105 000,00 USD

 

  1. Назва проекту: Проект адреналінотерапії «Яскрава година».

Сума: 142 000,00 грн.

 

  1. Назва проекту: Розвиток громадянської активності та політичної свідомості ветеранів ATO.

Сума: 7 610,00 USD

 

  1. Назва проекту: Без броні 2.0: Поширення застосування та охоплення «Без броні».

Сума: 1 297 262,00 грн.

 

  1. Назва проекту: Школа держслужбовця для демобілізованих бійців «За ветеранів до влади».

Сума: 1 046 565,00 грн.

У 2016 році усі витрати носили проектний характер. Адміністративних витрат не було.

Читайте повний звіт про діяльність ГО “Студена” тут.