Модуль “Протидія цькуванню” онлайн-курсу “Недискримінаційний підхід у навчанні”

Зробімо школу територією, де поважають гідність кожної людини!
ГО «Студена» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra розробила курс «Недискримінаційний підхід в навчанні» — безкоштовний та доступний для усіх освітян. Цей проект створюється у рамках Нової Української Школи, і він спрямований на протидію дискримінації у освітньому середовищі.
Кожна людина грає власну роль у суспільстві. Важливо поважати це різноманіття, і з раннього віку навчати, що інакший — не означає гірший. Лектори онлайн-курсу ознайомлять вас із базовими поняттями толерантності, прав людини, недискримінації і нададуть багато матеріалу, який можна використовувати у практичній площині.

Як зробити так, аби школа стала дружньою для кожної дитини? Як створити атмосферу взаємоповаги і підтримки у класі? Як переконатися в тому, що «права дитини» та «дитиноцентризм» – не просто слова? Про це та більше ви дізнаєтеся в онлайн-курсі «Недискримінаційний підхід у навчанні».

20 травня на платформі EdEra запускається навчальний модуль «Протидія цькуванню». Він є частиною онлайн-курсу «Недискримінаційний підхід у навчанні» і орієнтований на працівників закладів освіти.

Запрошуємо вас стати учасниками фокус-групи та першими дізнатися як боротися зі шкільним цькуванням! Ви зможете поділитися з нами своїми коментарями та пропозиціями. А ми, в свою чергу, врахуємо це у роботі з наступними модулями. Станьте першопрохідцями!

Перед записом на модуль, будь ласка, заповніть анкету за ПОСИЛАННЯМ.

Ми надішлемо вам посилання на відеомодуль 20 травня.

Проходьте модуль «Протидія цькуванню» і залишайте коментарі! Ми обов’язково врахуємо їх у роботі над курсом.