Ми запустили соцпідприємництво “Студена-ІТ”!

ТОВ «Студена-IT» виросло з неурядового сектору та відокремилося в самостійну юридичну особу з підрозділу розробників ГО «Студена», що працює з 2015 року.

У 2018 році, стикнувшись з недобросовісними розробниками у гранті Online B2B platform, ми прийняли рішення заснувати власний ІТ-підрозділ, який керувався б принципами доброчесності.

Нашим основним рушієм було «ІТ-рішення для громадського сектору», і нашою конкурентною перевагою став принцип того, що за звичну ціну ми робимо якісні послуги.

Вже у 2018 році наша команда розробників мала досвід написання Online B2B platform з нуля, повністю закривши всі технічні провисання проекту (зданий підрядниками проект не був придатний до використання, тож ми взялися переробити його на 100%).

В цьому році ми працюємо також і як соціальне підприємство (ТОВ «СТУДЕНА-ІТ»), яке скеровує свій прибуток  на реалізацію соціальних проектів громадської організації «Студена» (на здійснення статутної діяльності).

Ми пропонуємо такі послуги:

– Без нервів і з нормальною комунікацією ви отримаєте те ІТ-рішення, яке потребує проблема, з якою ви працюєте.

–  При потребі: підбір оптимального рішення проблемі, з якою ви працюєте.

– Налаштовуємо аналітику вашого продукту, аби ви приймали рішення на підставі об’єктивних даних, а не здогадок.

– Розробляємо мобільні додатки.

– В інтерфейсах та контенті робимо складне – зрозумілим, а нецікаве – прийнятним і не нудним.

У нашій команді є два Full-stack розробники, бізнес-аналітик, архітектор, верстальниця, ІТ-юрист, Project Manager, WordPress-розробник, Node-розробник, React-розробник, UI/UX-дизайнерка, Game producer, наративний менеджер, Game Designer, Sound Designer, 3D modellers, 2d Artists, розробники мобільних додатків, QA testers. Усі вони мають вагомий досвід роботи в проектах різної складності та можуть запропонувати оптимальний варіант для вирішення поставлених задач.

Таким чином, ми можемо виконувати повний цикл робіт зі створення мобільного додатку, веб-рішень або розробки спеціалізованого програмного забезпечення, тобто можемо створювати проекти під ключ.

Наші переваги

Унікальність нашої компанії в тому, що наші розробники вже мають власний продукт, орієнтований на Захід, і зібратися разом для роботи в громадському секторі було свідомим рішенням для подолання проблеми низької якості обслуговування громадського сектору з боку деяких недобросовісних ІТ-компаній. Тож ми беремо середні за ринком тарифи, але пропонуємо результат кращий, ніж в середньому на ринку. Ми вміємо перекладати програмістську мову на людську, тож з нами буде комфортно працювати навіть «не технічним» людям.

Нам знайома специфіка роботи неурядових організацій: транші, майлстоуни, гранти, звіти, КРІ. Таким чином, сплачуючи ті самі гроші, що і звичайній ІТ-компанії, ви отримуєте якісне рішення без нервів та з нормальною комунікацією.