Розпочато зйомки проекту “Я – не моя прописка”

У неділю, 11 жовтня, стартувала зйомка нового фотопроекту ГО “Студена” під назвою “Я – не моя прописка”. Проект розповість історії переселенців, що перебралися до столиці в зв’язку з подіями на сході країни і у Криму. Це історії цікавих, порядних і розумних людей, які стикнулися із складнощами у пошуку житла в Києві лише тому, що народилися на Донбасі і мають донбаську прописку.
Для киян, які вважають себе мозком країни, критерієм оцінки людини чомусь стала прописка. Виявилось, що люди напрочуд легко  піддаються на маніпуляції і “ведуться” на нав’язаний ззовні образ “потворного данєцкого”?
Таким чином, проект спрямований на боротьбу з географічною дискримінацією. Тому що кожен з нас перш за все людина, а вже потім представник певної статі, орієнтації, політичних поглядів та регіону. І кожен заслуговує на повагу лише через те, що він особистість.

Протягом проекту ми розпитаємо людей з Криму і зі Сходу нашої країни про їхнє життя в столиці. Мета проекту – не розказати про випадки дискримінації, яких і так вистачає. Ми прагнемо показати, що адекватність людини не залежить від географії.

За кілька тижнів ми розповімо вам історії наших героїв, ми покажемо людські обличчя за ширмами “Донецьк”, “Луганськ”.

Авторка фотографій – Саша Злуніцина.

prop