“Студена” проводить опитування щодо курсу з недискримінації

Дискримінація є дуже поширеною формою насильства та порушення прав людини. А школа, як одне з провідних джерел соціалізації, відіграє ключову роль у становленні людини, формуванні відчуття захищеності та прийняття. Вона відкриває потенціал дитини та дає змогу реалізувати себе.Школі важливо бути простором, вільним від будь-якої дискримінації.
Для виконання цієї місії учителям, як провідникам знань та ключовим фігурам у навчальному процесі, важливо розуміти, що таке дискримінація і з якими її найпоширенішими проявами можуть зіткнутися вихованці шкіл.

Саме тому ГО «Студена» разом із групою фахівців розробляє дистанційний курс «Гендерночутливий та недискримінаційний підхід у навчанні» для вчителів 1–4 класів, за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Мета курсу – сприяти розвитку чутливого і недискримінаційного підходу до навчання у молодшій школі.

Нам дуже важливо зрозуміти, що саме було б цікаво довідатися у рамках цього курсу нашій безпосередній аудиторії – вчителям і вчителькам. Тому просимо долучитися до творення програми і відповісти на кілька запитань, щоб ми могли визначити найактуальніші для вас теми.

Будь ласка, якщо ви є вчителькою/вчителем початкової школи, або завучем чи психологом школи, просимо перейти за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtgArOrWSp5ny_GU2ZYdgmVVvbYi8Po0rzv-hyuCbZMVIU9Q/viewform